• Početna
  • Vesti
  • Klub
  • Takmičenja
    • Prva liga seniora
    • Prva liga mlađe kategorije
  • Galerija
  • Istorija
  • Istorija

Vesti - Ajkule sa Taša

05.01.2015.


KVALIFIKACIONI TURNIR KUPA RS 2014/15.

ZA 17-GOD. (godište 1998. i mlađi)

MESTO ODIGRAVANJA TURNIRA: SRC »Tašmajdan«

 

Vreme I KOLO
07.12.2014. (petak)
rez.
  Banjica - Stari Grad 14:2
  Beograd - Zemun 5:0 sl.
  C. zvezda 1 – Singidunum 5:0 sl.
  C. zvezda 2 - Partizan 6:10

 

Vreme II KOLO
13.12.2014. (subota)
rez.
21.00 Stari Grad - Partizan  4:24
Vreme II KOLO
14.12.2014. (nedelja)
rez.
19.15 Banjica - Beograd  6:8
20.00 Singidunum – C. Zvezda 2  2:16
21.00 Zemun – C. Zvezda 1 7:16

 

Vreme III KOLO
20.12.2014. (subota)
rez.
20.00 Beograd – Stari Grad 10:4
21.00 C.zvezda 1 – Banjica 7:8
Vreme III KOLO
21.12.2014. (nedelja)
rez.
20.00 Partizan - Singidunum 18:1
21.00 C. zvezda 2 - Zemun  8:8

 

Vreme IV KOLO
27.12.2014. (subota)
rez.
20.00 Beograd – C.zvezda 1 2:12
21.00 Zemun – Partizan odl.
Vreme IV KOLO
28.12.2014. (nedelja)
rez.
20.00 Stari Grad - Singidunum 13:8
21.00 Banjica - C. zvezda 2 11:5

 

Vreme V KOLO
03.01.2015. (subota)
rez.
20.00 Singidunum – Zemun 0:18
21.00 Partizan - Banjica  
Vreme V KOLO
04.01.2014. (nedelja)
rez.
19.00 C. zvezda 2 - Beograd  9:6
20.00 C. zvezda 1 - Stari Grad 13:5
21.00 Zemun – Partizan (4.kolo) 4:13

 

Vreme VI KOLO
10.01.2015. (subota)
rez.
20.00 Beograd – Partizan 2:7
21.00 Banjica – Singidunum  
Vreme VI KOLO
11.01.2014. (nedelja)
rez.
20.00 Stari Grad - Zemun  
21.00 C. zvezda 1 - C. zvezda 2  

 

poz. Tabela ut. gol. bod.
1. Partizan 5 72:15 15
2.  C. zvezda 1 5 54:22 12
3. Banjica 4 39:22 9
4. Beograd 6 33:38 9
5.  C. zvezda 2 5 44:37 7
6. Zemun 5 37:42 4
7.  Stari Grad 5 28:69 3
8. Singidunum 5 11:60 0

 

 

Pozicije koje obezbeđuju direktan plasman u polufinale Kupa RS.

 

Pozicije koje obezbeđuju baraž za plasman u polufinale Kupa RS.

 

 

 

 


   
Finalni turnir  
Prvenstva Srbije
 
za 1998-mo i mladje
2.mesto i srebrna medalju
Finalni turnir  
Prvenstva Srbije
 
za 2005-to i mladje
1.mesto i zlatna medalja

Škola plivanja - Ajkule sa Taša