09.04.2017.

/FOTO / play out 2.utakmica, 1.A liga

Beograd pobedom sačuvao status "A" ligaša

Bečej - Beograd 14:16 (5:2,4:3,3:6,0:1-2:4)

Bazen Đorđe Badža Predin. Sudije: Dvornić i Saveljić. Isključenja: Bečej 11, Beograd 6.

BEČEJ: Bušić, Korovljev 4, Afanasijev 2, Nauk 2, Perić 6, Mesaroš, Kuprešak, Velimirov, Marković, Dobožanov, Drobina, Prkoslovački, Doroslovački, Krstonošić. Trener:Terzić.

BEOGRAD: Popović, Šaban 1, Radojčić, Mirković 4, Jovanović 4, Knežević, Dimitrijeić 1, Daničić, Šormaz 1, Tasić, Vasović, Stjepanović 5.Trener: Jerković.

Beograd pobedio Bečej u gostima, i tako sačuvao status u "A" ligi.

Počelo je veoma teško za Beograd. Svaki šut igrača Bečeja završio je u našem golu.U prvoj četvrtini čak 5.

Druga četvrtina počinje golovima Bečeja i rezultat je u jednom trenutku 8:2 i 9:3. Beograd podiže nivo igre, i na poluvreme odlazi sa -4 gola. Rezultat je 9:5.

Furiozno kreće Beograd u trećoj, za dva minuta dva gola. Odmah potom i peterac koji nismo realizovali. Na tri minuta do kraja četvrtine dolazimo do izjednačenja 10:10. Bečej daje dva brza gola. U poslednjim trenucima uspevamo da damo gol i rezultat je 12:11.

Četvrta četvrtina je priča za sebe. Golman Popović zaustavlja sve što ide u okvir gola. Na drugoj strani mi nismo iskoristili kontre i igrača više. U zadnjem minutu kapiten Stjepanović daje gol za treće izjednačenje 12:12. Bečej kreće sa centra i dobija igrača više, a Beograd je pokretljivom i angažovanom odbranom sačuvao gol.

U regularnom vremenu kapiten Senja Stjepanović i Stefan Jovanović(99) po 4 gola, Aleksandar Mirković(99) 3 gola i Denis Šaban(99) 1 gol. Osam golova generacije 1999.