10.11.2018.

2.kolo, 1.A liga

Gosti nadmoćniji

Beograd – Stari Grad 7:11 (1:3, 1:4, 2:3, 3:1)

Bazen Tašmajdan. Sudije: Anđelić (Beograd) i Šukić (Novi Sad). Isključenja: Beograd 19, Stari grad 18.

BEOGRAD: Spasojević, Šaban 1, Stamatov, Beronja, M. Šuberić 2, Tasić, Alijagić 1, J. Šuberić 2, Šarenac, Bosić 1, Đujić, Filipović, Milić, Lovadinov. Trener: Milosavljević.

Stari Grad: Aleksić, Popović 2, Mulić 2, Mirković, Tomašević 1, Spasić, Barbarez 2, Lazić, Radanović, Lalić 1, Trajković 3, Popović, Koleski, Novičić. Trener: Mijalkovski.

Poveo je Beograd, i na kraju smanjio ubedljivu prednost gostiju - ukratko bi se reklo o našoj ekipi.

Slaba odbrana, još slabiji napad, precizni gosti za prednost od 7:2 na poluvremenu.

Stari Grad u četvrtoj četvrtini igrao samo da privede utakmicu kraju, a Beograd da smanji razliku.

U Beogradu najefikasniji M.Šuberić i Alijagić sa po dva gola.

Ilustraciju utakmice možete pogledati ovde.