Vesti - Ajkule sa Taša

14.11.2018.

Kup Srbije 1/16 finala

Beograd – Valis 14:9 (3:4, 2:2, 6:2, 3:1)

Bazen Petnica. Sudije: Jovančević i Srećković. Isključenja: Beograd 17, Valis 15.

BEOGRAD: Spasojević, Šaban 1, Stamatov 1, Tomašević, M. Šuberić 6, Bosić 2, Alijagić 1, J. Šuberić , Lovadinov, Jakić, Đujić, Filipović 1, Milić, Ražnatović 2. trener: Milosavljević

Valis: Mirković, Dobrisavljević, Gavrilović, A. Đurđević , Omerović 2, Bogdanović 2, Arsenović , M. Đurđević 2, Vujić, Kovačević 2, Pantelić, Bojović 1, Popović, Milovanović. Trener: Tešić.

Incijativa domaćina u prvoj četvrtini u kojoj je konstantno vodio sa dva gola razlike, završila se sa vodjstvom od 4:3.

U nastavku ista situacija, domaćin vodi i Beograd sustiže. M.Šuberić je održavao Beograd u igri.

Zadnjii trzaj domaćina i vođstvo od 8:6 u trećoj četvrtini, kada Beograd vrši prtisak i lomi rezultat.

U poslednjoj deonici susreta, Beograd je samo priveo utakmicu rutinski kraju uz još veću gol razliku.

U Beogradu se istakao M. Šuberić sa 6 postignutih golova.

Ilustraciju utakmice možete pogledati ovde.