• Početna
  • Vesti
  • Klub
  • Takmičenja
    • Prva liga seniora
    • Prva liga mlađe kategorije
  • Galerija
  • Istorija
  • Istorija

Vesti - Ajkule sa Taša

07.12.2014.
/rezultati i tabele/TURNIR TROFEJ BEOGRADA 2014
KVALIFIKACIONI TURNIR KUPA RS 2014/15 ZA 15-GOD. (godište 2000. i mlađi)

DATUM ODIGRAVANJA TURNIRA: 05. – 07.12.2014.god.
MESTO ODIGRAVANJA TURNIRA: SRC »Banjica«
DELEGAT:
SUDIJE:

GRUPA A GRUPA B
   
PARTIZAN Raiffesien BANJICA
CRVENA ZVEZDA 1 BEOGRAD 1
BEOGRAD 2 ZEMUN
OSIJEK CRVENA ZVEZDA 2
TAŠ SINGIDUNUM

 

Vreme I KOLO
05.12.2014. (petak)
rez.
09.00 BEOGRAD 1 – SINGIDUNUM  10:11
10.00 CRVENA ZVEZDA 1 - TAŠ  9:8
11.00 ZEMUN - CRVENA ZVEZDA 2  14:4
12.00 BEOGRAD 2 - OSIJEK  4:16
SLOBODNI: PARTIZAN Raiffesien i BANJICA  

 

Vreme II KOLO
05.12.2014. (petak)
rez.
18.30 TAŠ - BEOGRAD 2  20:0
19.30 PARTIZAN Raiffesien - CRVENA ZVEZDA 1  22:5
20.30 BANJICA - BEOGRAD 1  20:2
21.30 SINGIDUNUM - ZEMUN  4:18
SLOBODNI: OSIJEK i CRVENA ZVEZDA 2  

 

Vreme III KOLO
06.12.2014. (subota)
rez.
08.00 OSIJEK - TAŠ  8:11
09.00 BEOGRAD 2 - PARTIZAN Raiffesien  0:17
10.00 ZEMUN - BANJICA  1:8
11.00 CRVENA ZVEZDA 2 - SINGIDUNUM  10:6
SLOBODNI: OSIJEK i CRVENA ZVEZDA 2  

 

Vreme IV KOLO
06.12.2014. (subota)
rez.
17.00 CRVENA ZVEZDA 1 - BEOGRAD 2  12:5
18.00 PARTIZAN Raiffesien - OSIJEK  16:3
19.00 BANJICA - CRVENA ZVEZDA 2  18:3
20.00 BEOGRAD 1 - ZEMUN  2:13
SLOBODNI: TAŠ i SINGIDUNUM  

 

Vreme V KOLO
07.12.2014. (nedelja)
rez.
08.00 OSIJEK - CRVENA ZVEZDA 1  9:17
09.00 TAŠ - PARTIZAN Raiffesien  7:14
10.00 SINGIDUNUM - BANJICA  5:12
11.00 CRVENA ZVEZDA 2 - BEOGRAD 1  12:13
SLOBODNI: BEOGRAD 2 i ZEMUN  

Plasman grupa A: Partizan 12, C.Zvezda1 9, Taš 6, Osijek 3 i Beograd2 0.

Plasman grupa B: banjica 12, Zemun 9, C.Zvezda 3, Beograd1 3 i Singidunum 3.

Vreme UTAKMICE ZA PLASMAN
07.12.2014. (nedelja)
rez.
18.00 Za IX mesto (5.A – 5.B) Beograd 2 - Singidunum  4:3
19.00 Za III mesto (2.A – 2.B) Crvena Zvezda - Zemun  3:10
20.00 Za I mesto(1.A – 1.B) Partizan - Banjica  5:6
21.00 Za V mesto(3.A – 3.B) Taš - Crvena zvezda 2  7:5
22.00 Za VII mesto(4.A – 4.B) Osijek - Beograd 1  11:7

Konačan plasman: Banjica, Partizan, Zemun, C.Zvezda 1, Taš,

C.Zvezda 2, Osijek, Beograd 1, Beograd 2 i Singidunum.

Direktan plasman u Kup Srbije obezbedili Banjica, Partizan i Zemun,

a C.Zvezda1 i Taš će svoju šansu tražiti kroz baraž.


   
Finalni turnir  
Prvenstva Srbije
 
za 1998-mo i mladje
2.mesto i srebrna medalju
Finalni turnir  
Prvenstva Srbije
 
za 2005-to i mladje
1.mesto i zlatna medalja

Škola plivanja - Ajkule sa Taša