• Početna
  • Vesti
  • Klub
  • Takmičenja
    • Prva liga seniora
    • Prva liga mlađe kategorije
  • Galerija
  • Istorija
  • Istorija

Vesti - Ajkule sa Taša

12.11.2013.

Spisak članova vk Beograd za testiranje u košutnjaku - Zavod za sport i medicinu sporta RS

Veče, pre pregleda nemojte držati trening.
Svi dobijaju overen lekarski pregled.+ besplatan stomatološki pregled.
Poneti sendvič - posle vađenja krvi.

PONETI PATIKE i ZDRAVSTVENU KNJIZICU RADI MATICNOG BROJA

 

Vaterpolo škola i trener Rade Potočan

CENA PREGLEDA 2.040,00

I grupa - 18.11.013g - u 9h
1.MILAŠINOVIĆ MILAN  
2.DAVIDOVIĆ LUKA 2002
3.ŠULC STEFAN 2004
4.LAZIĆ BOGDAN 2003
5.KUZMANOVIĆ ALEKSANDAR 2004
6.ŠKODRIĆ LUKA 2003
7.POPOVIĆ VASILIJE 2004
8.ČOLOVIĆ VUK 2004
9.ALEKSIĆ ALEKSANDAR 2004
10.BJELIĆ DAMJAN 2006

 

II grupa - 18.11.013. - 11h
1.FUŠTIĆ VELJKO 2005
2.NIKOLIĆ ANDREJA 2005
3.MINIĆ MIHAJLO 2004
4.RUŽIĆ VIKTOR 2003
5.PEJOVIĆ NEMANJA 2003
6.MILISAVLJEVIĆ ALEKSA 2003
7.RUDALJEVIĆ MILOŠ 2003
8.VASIĆ ALEKSA 2002
9.JOVANOVIĆ FILIP 2005
10.MANDIĆ JOVAN          2005

 

III grupa - 19.11.013g - 11h
1.MILJKOVIĆ NIKOLA 2006
2.STEFANOVIĆ VUK 2003
3.UDOVIČIĆ JOVAN 2005
4.KUVEKALOVIĆ STRAHINJA 2007
5.ANĐELKOVIĆ VIKTOR 2004
LAZIĆ ANDRIJA  
7.KAPLAREVIĆ UGLJEŠA 2004
8.GRUJIČIĆ ANDREJ 2005
9.PLAZINIĆ ALEKSANDAR 2006

 

Trener Stefan D. - 2003 G. I MLAĐI - PRED TAKMIČARSKA

CENA PREGLEDA 2.040,00

I grupa - 19.11.013g - 9h
1.BELIĆ MATIJA  2003
2.BALMAZOVIĆ RELJA  2004
3.GUBERINIĆ MATEJA  2003
4.JAKOVLJEVIĆ MILOJE  2003
5.JOVIĆ ANDRIJA  2004
6.MLADENOVIĆ KRISTIJAN 2003
7.MOMČILOVIĆ LUKA 2005
8.PAVIĆEVIĆ RADOVAN 2004
9.RAJKOVIĆ PETAR 2004
10.RAKOVIĆ LUKA 2003
11.SARIĆ MIHAJLO 2004
12.SAVIĆ FILIP 2003

 

II grupa - 20.11.013g - 11h
1.SAVIĆ MATIJA 2003
2.SEKULIĆ LUKA  2004
3.ČOGURIĆ MARKO 2003
4.ŠAJATOVIĆ NEMANJA 2003
5.RISTIĆ TOMISLAV 2003
6.ŽIVANOVIĆ MILOŠ  2003
7.SOKIĆ PAVLE 2002
8.ISAILOVIĆ NIKOLA 2002
9.ILIĆ DIMITRIJE 2002
10.GLIGOROV VLADIMIR  2003
11.JOVANIĆ OGNJEN 2002

 

Trener Marko Klajić - 2001 GODISTE I MLAĐI

CENA PREGLEDA 3.596,00

I grupa - 20.11.013g - 9h
1.ADŽIĆ PETAR 2001
2.ZELJKOVIĆ VLADIMIR 2001
3.JOKIĆ MIHAJLO 2001
4.JANKOVIĆ IVAN 2001
5.KRKOVIĆ STRAHINJA 2001
6.PETROVIĆ ANDRIJA 2002
7.PAVLOVIĆ SAVA 2001
8.POPOVIĆ ALEKSA 2001
9.PROKIĆ MATEJA 2001
10.PERUNIČIĆ DAMJAN 2001
11.RADOVANOVIĆ BOGDAN 2001

 

II grupa - 21.11.013g - 9h
1.RAŽNATOVIĆ NIKOLA 2001
2.RADOVANOVIĆ MIHAJLO 2001
4.SEKULIĆ MATEJ 2001
5.SIMIĆ MATEJA 2001
6.SANDIĆ PETAR 2001
7.TRTOVIĆ DUŠAN 2001
8.TRIČKOVIĆ NIKOLA 2001
9.ĆURUVIJA MAKSIM 2001
10.CVETKOVIĆ UROŠ 2001
11.ŠKORIĆ UROŠ 2001
12.KESIĆ DANKO 2003

 

Trener Marko Janković - JUNIORI 1997 I MLAĐI

CENA PREGLEDA 3.596,00

I grupa 21.11.013g - 11h
1. VUČINIĆ BORIS  1997
2. BURIĆ STEFAN   1997
3. MARKOVIĆ IVAN   1997
4. RADOSAVLJEVIĆ  RASTKO   1997
5. LEONTIJEVIĆ PETAR    1997
6. JUHAS ROBERT   1997
7. KALUĐEROVIĆ TODOR  1998
8. RADULOVIĆ ALEKSANDAR  1998
9. MILOŠEVIĆ STANKO   1998
10. VUČKOVIĆ MILOŠ   1998
11. VUKOVIĆ ALEKSANDAR   1998

 

II grupa 22.11.013g u 9h
1. VUKOVIĆ UROŠ   1998
2. STANIĆ ĐORĐE  1998
3. ALEKSIĆ LUKA  1998
4. JOVANOVIĆ STEFAN   1999
5. TASIĆ FILIP  1999
6. MIŠKOVIĆ FILIP   1999
7. NIKOLIĆ ANDRIJA   1999
8. ŠABAN DENIS  1999
9. JOKSIMOVIĆ NEMANJA   1997
10. MARKOVIĆ ALEKSANDAR  1997
11. PETROVIĆ VUKAŠIN     1997

 

Trener Aca Pavlović i Jevgenij Šarić - 15 GOD 1999G. I MLAĐI

CENA PREGLEDA 3.596,00

I grupa - 25.11.013g - 9h
1. BOŽOVIĆ LAZAR 2000
2. GAJIĆ ALEKSANDAR 1999
3. BUNJEVICĆNIKOLA 1999
4. ĐORĐEVIĆ ĐORĐE 2000
5. JOKSIMOVIĆ OGNJEN 1999
6. MARIJAN MATIJA 1999
7. MARKOV NIKOLA 1999
8. MARTINOVIĆ LAZAR 1999
9. MEKTEROVIĆ MIHAJLO 2000
10. MILIĆ DIMITRIJE 2000

 

II grupa 25.11.013g u 11h
1. NEDELJKOVIĆ FILIP 1999
2. NEŠKOVIĆ KOSTA 1999
3. NESKOVIĆ ĐORĐE 1999
4. PETROVIĆ ALEKSANDAR 1999
5. PRIBIĆ DUŠAN 1999
6. RADOJČIĆ LUKA 1999
7.STANOJEVIĆ ANDREJ 2000
8. STOJILJKOVIĆ BRANISLAV 1999
9. TADIĆ STRAHINJA 1999
10. TODOROVIĆ ALEKSA 1999
11. TOMAŠAVIĆ JOVAN 2001

 

III grupa 26.11.013g u 9h
1. MALJKOVIĆ MATEJA 1999
2. STEVANČEVIĆ ANDREJA 2000
3. ĐURĐEVIĆ MIODRAG 2000
4.  ISAKOVIĆ SLOBODAN 2000
5. BABIĆ ALEKSANDAR 2000
6. GAREVSKI NIKOLA 2000
7. JOVANOVIĆ NIKOLA 2000
8. MATIĆ MATEJA 2000
9. BOJIĆ MATEJA 2000
10. ĐUKANOVIĆ ALEKSA 1999

 

SVI TRENERI SU U OBAVZI DA BUDU PRISUTNI SVO VREME DOK TRAJE TESTIRANJE DECE!!!


   
3.kolo, 1.A liga  
Beograd.....6
 
Banjica.....23
bazen Tašmajdan 20:30, 28.11.2017.
4.kolo, 1.A liga  
Stari Grad
 
Beograd
bazen MGM --:--, --.12.2017.

Škola plivanja - Ajkule sa Taša